Oferujemy usługę polegającą na miejscowym zamrażaniu instalacji. Przy pomocy  specjalistycznej zamrażarki wytwarzamy w rurze czop lodowy który powoduje zakorkowanie instalacji i umożliwia nam wykonywanie czynności demontażu lub montażu  np. grzejnika.

Przy pomocy tej techniki oferujemy:

  • wymianę grzejników żeliwnych na nowe stalowe lub aluminiowe
  • wymianę zaworów, na instalacjach wodnych i c.o.
  • modernizację, przeróbki istniejących instalacji wodnych i c.o.

Wymiana grzejników/kaloryferów w budynkach wielorodzinnych:

Usługę kierujemy przede wszystkim do właścicieli mieszkań w budynkach wielorodzinnych i firm remontowych, które podczas wykonywania remontu np. łazienki lub całego mieszkania są zmuszone do wymiany starych grzejników  żeliwnych, zmiany ich położenia lub wymiany zaworów termostatycznych itp. 

Najczęściej administracja budynków wielorodzinnych nie zgadza się na spuszczanie i wyłączanie ogrzewania w budynku w sezonie grzewczym, a poza sezonem grzewczym często żąda wygórowanych opłat. Jest to opłata za przyjazd firmy która opróżni , potem napełni instalację centralnego ogrzewania wodą i wykona odpowietrzenie grzejników w całym budynku.

Lepszym rozwiązaniem jest wezwanie takiej firmy jak nasza, która wykona zamrażanie rur nawet w sezonie grzewczym bez konieczności spuszczania wody z instalacji. Na co dzień wykonujemy demontaż lub wymianę grzejników, montaż zaworów termostatycznych lub zaworów powrotnych grzejnika, w kuchniach, łazienkach, pokojach. Zamrażanie rur wykonujemy przez cały rok bez zbędnych kosztów, szybko i skutecznie. Pomagamy w wielu przypadkach, np. gdy trzeba wymienić grzejnik, naprawić centralne ogrzewanie, schować rury np. przy kładzeniu nowej glazury w łazience, wymianie wodomierza gdy jest niesprawny zawór odcinający wodę itp.